Naše služby

newyear

1. ledna 2017  |  Přeji vám a vašim dětem krásný a pohodový rok 2017.

 

Je to více než rok od založení portálu Ústí dětem, a proto mi dovolte malou rekapitulaci v číslech, která mne přesvědčují, že tento web je pro vás užitečný

* portál obsahuje cca 200 tipů aktivit a zábavy pro vás a vaše děti

* 20-150 návštěvníků denně (nejvíce jich bylo 730 v jednom dni)

* cca 700 fanoušků na Facebooku

* v průměru 2500 uživatelů Facebooku vídí týdně naše příspěvky (nejvíce jich bylo 6721)

Údaje jsou to pěkné a pro mne zavazující. I nadále budu přidávat akce a aktualizovat tipy aktivit pro vaše děti. Například rozsah oblastí výletů se rozšíří o Mostecko a Pirnu ;-)

 

Martin Fedorjak

Počasí

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerský web

web baner

Myšlenka projektu

Jsem otec dvou nezbedů a takřka neustále přemýšlím jak ty dva zabavit, aby se dosyta vyřádili. Vím, že nejsem jediný rodič, který se s tímto potýká. To mi vnuklo nápad vytvořit web, kde najdete tipy na výlety a aktivity pro děti. Zkrátka, tyto stránky mají jediný cíl - pomoci rodičům nalézt zábavu pro děti.

Vize a cíl projektu

V současné době vytvářím obsah i grafiku těchto stránek. Mým cílem je vytvořit zajímavé stránky plné informací, kam se rádi budete vracet. Dozvíte se o aktuálním dění a programech pro děti v našem městě a okolí.Zde naleznete inspiraci pro aktivity a zábavu pro Vaše děti.

Možnost spolupráce

Máte ve svém okolí nějaké dětské hřiště, sportoviště, rodinné centrum, restauraci, kavárnu nebo cukrárnu s dětským koutkem? Víte o nějakém tipu na výlet do okolí? Budu rád, když mi napíšete a já rád stránky doplním. Děláme to pro naše děti.