Naše služby

PTAČÍ DEN V ZOO ÚSTÍ NAD LABEM

Kategorie:
Akce - Poznávání
Datum:
2018-05-01 11:00 - 17:00
Místo konání:
ZOO Ústí nad Labem
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Každoroční akce s velkým návštěvnickým ohlasem tradičně započne ranním pozorováním volně žijícího ptactva, ukázkami odchytu a kroužkování. Pro zájemce je sraz u dolní pokladny a to v 5:00 a 6:30 hodin. Ranní pozorování je zdarma, V odpoledních hodinách bude akce pokračovat představením nové kampaně EAZA 2017/2019 SILENT FOREST. Kampaň cílí na ochranu zpěvného ptactva Jihovýchodní Asie. Pro návštěvníky bude připraven tématický doprovodný program. Návštěvníci s ptačím příjmením mají vstup do zoo zdarma. Zamilované dvojice mají opět možnost prvomájového políbení pod rozkvetlým stromem - polibkovníkem - přímo v zoo.
 
 

Všechny termíny:

  • 2018-05-01 11:00 - 17:00

Powered by iCagenda

Počasí

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerský web

web baner

Myšlenka projektu

Jsem otec dvou nezbedů a takřka neustále přemýšlím jak ty dva zabavit, aby se dosyta vyřádili. Vím, že nejsem jediný rodič, který se s tímto potýká. To mi vnuklo nápad vytvořit web, kde najdete tipy na výlety a aktivity pro děti. Zkrátka, tyto stránky mají jediný cíl - pomoci rodičům nalézt zábavu pro děti.

Vize a cíl projektu

V současné době vytvářím obsah i grafiku těchto stránek. Mým cílem je vytvořit zajímavé stránky plné informací, kam se rádi budete vracet. Dozvíte se o aktuálním dění a programech pro děti v našem městě a okolí.Zde naleznete inspiraci pro aktivity a zábavu pro Vaše děti.

Možnost spolupráce

Máte ve svém okolí nějaké dětské hřiště, sportoviště, rodinné centrum, restauraci, kavárnu nebo cukrárnu s dětským koutkem? Víte o nějakém tipu na výlet do okolí? Budu rád, když mi napíšete a já rád stránky doplním. Děláme to pro naše děti.