Laser Game

pátek, 10 červen 2016 00:00
Zveřejněno v Zážitkové aktivity
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fanoušci zbraní, počítačových stříleček a vojenské strategie se dočkali nové herny přímo v centru Ústí. Laser tag herna na Masarykově ulici. Jedná se o zábavu pro celou rodinu.

Laser tag, nebo také laser game, je adrenalinová zábava, která v sobě spojuje to nejlepší z paintballu, airsoftu a FPS. Hráči běhají v aréně a snaží se zasáhnout soupeře infračerveným paprskem. Na rozdíl od paintballu nebo airsoftu zásah vůbec nebolí a podvody a nedorozumění jsou zcela eliminovány. Hru si můžete užít s kamarády, kolegy, ale stejně tak i s úplně cizími hráči.

Pro hráče je připravena aréna na ploše 600 metrů čtverečných, kde najdou řadu překážek a vyvýšených plošin. K dispozici jsou zatím dva herní módy DeathMatch a TeamDeathMatch. Připravují se ale i další, například mód Terminátor, který bude vhodný například pro teambuldingy a firemní večírky.

S sebou by si hráči měli přinést uzavřenou obuv, nejlépe s protiskluzovou podrážkou. Na místě je bar s občerstvením, k dispozici jsou šatny i skříňky na cennosti.

Zdroj: foto,text LaserTagUL a Ústecký deník/Karel Pech

20160211-laserova-strelnice-strekov-5_galerie-980.jpg20160211-laserova-strelnice-strekov-6_galerie-980.jpg20160211-laserova-strelnice-strekov-7_galerie-980.jpg

Číst 598 krát

Média

Vytisknout

Zanechat komentář